HAKKIMIZDA

~ Hikayemiz ~

Hikayemiz

Bize göre; iyi pizza, hamurundan anlaşılır. İtalya’dan dünyaya yayılan pizza hamurunun lezzeti, ekşi maya ve markamıza ismini veren ‘Double Zero’ (çift sıfır) unundan gelmektedir. Özenle seçdiğimiz malzemelerle ve odun ateşinin eşsiz aromasıyla pişen pizzalarımız, Double Zero menüsünde!

Her zaman söylediğimiz gibi; Double Zero varken, gerçek bir pizza için İtalya’ya gitmene gerek var mı?

SİZİN İÇİN EN HİZMET

~ Experiences on food ~

- Hamur -

2016 yılından bu yana mayalanarak sizinle buluşan Double Zero hamuru, 00 sertifikalı un kullanılarak yetenekli şeflerimiz tarafından elle açılır.

- Sos -

Mevsimin en taze bahçe domatesleri ile hazırlanan domates sosumuz, Double Zero pizzalarının en özel dokunuşu... Peki diğer pizza soslarımızı denediniz mi?

- Zeytinyağı -

İncecik İtalyan pizzasına yapılan son dokunuş, sızma zeytinyağı ile hamuru buluşturmaktır.

- Fırın -

İyi bir pizza, mutlaka odun ateşinde pişmelidir! Napolili taş fırın ustalarından ilham alarak tasarlanan fırınlarımızda, şehrin en İtalyan lezzetini hazırlıyoruz.

BUGÜN NE YEMELİYİM?

Double Zero’nun nefis menüsü, geleneksel peynirli pizzalarla sizi karşılar. Basit, kaliteli ve taze bir tarifle gününe renk katmak isteyen pizza severler klasik lezzetleri tercih ederler. Hemen ardından meşhur hamurumuzla buluşan birbirinden özel etlerle süslenmiş etli pizzalar karşınıza çıkar. Şık bir yemeği, özel bir içecekle de taçlandırmak isteyen ve gün boyu bu tariflerle buluşacağı anı bekleyen pizza severler etli pizzalardan asla vazgeçemezler. Doğru bir hamur, domates sos ve peynirle buluşan şarküteri ürünleri, pizzayı kusursuz yapabilir. Kusursuz şarküteri pizzayı neredeyse haftanın her günü yiyebilecek Double Zero severler tanıyoruz, menünün bu kısmı onlar için en özel sayfalardır. Mevsimin en taze meyveleri, özenle yetiştirilmiş bahçelerden toplanır ve pizzalarımıza lezzet verir. Vejetaryen pizzalar, güne hafif bir dokunuş yapmak isteyenlerin en özel tercihidir. Her mevsimde sizi Ege’den esen hafif bir rüzgar kadar mutlu edecek lezzetler için deniz ürünlerinin çok yakıştığı pizzalarımız da hazır! Sohbetin keyfine kapılıp geçen saatlere, dolup dolup boşalan kadehlere en çok yakışan antipastiler ve mutluluğunuza mutluluk katacak tatlılar da Double Zero’da!